John Wick

Ballerina gişede hayal kırıklığı yarattı: John Wick evreninde çatlaklar mı başlıyor?

Lionsgate stüdyosu, John Wick markasını yalnızca bir film serisi olmanın ötesine taşıyarak geniş kapsamlı bir sinematik evren inşa etmeyi he...

13 Haz, 2025

Norman Reedus, Ballerina filminde zombilerle değil, suikastçılarla yüzleşiyor

The Walking Dead dizisinde yıllar boyunca zombilerle savaşarak adını geniş kitlelere duyuran Norman Reedus, bu kez farklı bir tehdidin ortas...

7 Haz, 2025

John Wick Serisi anime dünyasına adım atıyor

Aksiyonun doruklarına çıkan John Wick serisi, artık animesi ile hayranlarıyla buluşmaya hazırlanıyor. Keanu Reeves’in başrolünde olduğu bu e...

14 Kas, 2023

John Wick 5 hakkında detaylar belli olmaya başladı

John Wick: Chapter 4, 24 Mart 2023’te vizyona girdi ve küresel gişede 363 milyon doları aştı. Keanu Reeves’in başrolde olduğu suikastçı seri...

29 May, 2023

Ballerina: John Wick evreninin yeni yıldızı vizyon tarihi ile gündemde

John Wick serisi, aksiyon sinemasının en sevilen ve başarılı örneklerinden biri haline geldi. Keanu Reeves’in canlandırdığı emekli suikastçi...

6 Nis, 2023

Keanu Reeves, John Wick spin-off'u Ballerina'ya dahil olabilir

Keanu Reeves’li John Wick serisi, The Continental dizisi ve Ballerina filmiyle giderek bir sinematik evrene dönüşüyor. Ana de Armas’ın başro...

9 Kas, 2022

Matrix 4 posterine John Wick eleştirisi

Bilim kurgu dünyasının en önemli serilerinden biri olan The Matrix’in dördüncü filmi için çok az bir zaman kaldı. Geçtiğimiz saatlerde de fi...

20 Kas, 2021

The Continental dizisi üç bölümden oluşacak

Hayranlar John Wick 4‘ü merakla beklerken, geçtiğimiz aylarda bir John Wick dizinin geleceği duyurulmuştu. The Continental olarak isimlendir...

19 Tem, 2021

John Wick 4'ün çekimleri yakında başlıyor

Keanu Reeves başrollü popüler film serisi John Wick’in dördüncü filminin çekim tarihi açıklandı. NE yazık ki beşinci filmin çekimleri ertele...

25 Mar, 2021

Keanu Reeves, daha ne kadar John Wick'i canlandırabileceğini açıkladı

Bugüne dek üç John Wick filmi çeken, gelecek dördüncü ve beşinci filmde de rol alması beklenen Keanu Reeves, John Wick karakterini daha ne k...

2 Eyl, 2020

John Wick 5 resmen duyuruldu

John Wick serisinin beşinci filmi şimdiden resmiyet kazandı. Filmin senaryosu üzerinde çalışmaların devam ettiği ve çekimlere, John Wick 4 s...

7 Ağu, 2020

John Wick 4'ün gösterimi ertelendi

Başarılı aksiyon serisi John Wick’in yeni filmini bekleyenlere bugün kötü bir haber geldi. Yapımcı stüdyo Lionsgate, John Wick 4’ün gösterim...

3 May, 2020

John Wick dizisi The Continental'ın yayın tarihi netleşiyor

The Continental dizisinin John Wick filmlerinin öncesinde geçeceği açıklanmıştı. Keanu Reeves’in yer almayacağı dizide John Wick evreninin d...

21 Oca, 2020

Matrix 4 ve John Wick 4 aynı gün vizyona girecek

Warner Bros. başrollerinde Keanu Reeves’in oynadığı Matrix 4 ve John Wick 4 filmlerinin aynı gün, yani 21 Mayıs 2021 tarihinde vizyona girec...

12 Ara, 2019

John Wick spin-off'u 'Ballerina' geliyor

John Wick serisi yavaş yavaş küçük bir sinematik evrene dönüşebilir. Lionsgate, kadın bir suikastçinin başrolde yer aldığı ‘Ballerina’ isiml...

10 Eki, 2019